Inspektor Jakości | Ostrza rolkowe EWT

Dla naszej lokalizacji produkcyjnej Enschedei w ścisłej współpracy z działem kontroli jakości w naszej siedzibie głównej w Amersfoort poszukujemy osoby na stanowisko Kontroler jakości.

Czego się od ciebie oczekuje?

Żaden dzień nie będzie dla Ciebie taki sam! Masz szeroki zakres zadań, za które odpowiadasz, m.in.:
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentów jakościowych na potrzeby produkcji.
  • Monitorowanie standardów jakości (ISO9001/45001) i wdrażanie integralnych planów jakości wraz z powiązanymi procesami kontroli i metodologią testów.
  • Jesteś pierwszą osobą kontaktową w przypadku typowych problemów z jakością w produkcji, gdzie identyfikujesz, analizujesz, doradzasz i monitorujesz, jeśli to konieczne.
  • Jesteś widoczny na stanowisku pracy i samodzielnie przeprowadzasz inspekcje.
  • Tworzysz raporty jakościowe, przeprowadzasz analizy oraz inicjujesz, walidujesz i wdrażasz usprawnienia w multidyscyplinarnym zespole.
  • Przeprowadzasz kontrolę przychodzących towarów.
  • Aktywnie uczestniczysz w cyklicznych spotkaniach KRN.
  • Raportujesz bezpośrednio do lidera kontroli jakości w zakresie typowych problemów z jakością, trendów oraz odpowiednich CTQ i KPI.

Czego szukamy

Masz poziom myślenia/pracy w HBO, poprzez wykształcenie lub doświadczenie, na kierunku technicznym, a także masz doświadczenie na stanowisku Kontroli Jakości/Zapewnienia Jakości, najlepiej w środowisku międzynarodowym. Zabierasz ze sobą także:
  • Jest to duża zaleta, jeśli masz doświadczenie z kompozytami i związanymi z nimi metodami produkcji.
  • Jesteś pragmatyczny i potrafisz dobrze analizować dane.
  • Doskonała znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego w mowie i piśmie.
  • Jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz czytać i interpretować dokumenty (techniczne), rysunki, specyfikacje, procedury itp.
  • Potrafisz dobrze zarządzać i szkolić pracowników w różnych działach, komunikując się jasno, przekonując, motywując i dostosowując się.
  • Doświadczenie w obszarze BHP/KAM.
  • Znajomość obsługi komputera: MS Office i Outlook

Co oferujemy

Pełne wyzwań stanowisko w firmie z krótkimi liniami i dobrą atmosferą pracy! Oferujemy również:
  • Praca na pełny etat, na zmianę dzienną
  • Miesięczne wynagrodzenie brutto od 3 €.000 w oparciu o wiedzę i doświadczenie
  • Naliczanie emerytury
  • Bonus wakacyjny
  • Szansa na stały kontrakt
  • Zapewniamy transport jeśli go nie posiadasz

O firmie

EWT odnosi sukcesy w dziedzinie zdecentralizowanego wytwarzania energii od 2004 roku i dostarcza najbardziej przystępne cenowo i niezawodne turbiny wiatrowe z napędem bezpośrednim. Od tego czasu nieustannie stawiają sobie wyzwania, udoskonalając swoje produkty, tak aby można było obniżyć koszty energii wytwarzanej przez turbiny wiatrowe. Dziś EWT sprawdziła się, instalując ponad 600 turbin wiatrowych w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Posiadają także certyfikowany i wysokiej jakości program produktów do zdecentralizowanego wytwarzania energii wiatrowej, obejmujący rozwiązania energetyczne i integrację z innymi źródłami zrównoważonej energii.
Od początku 2018 roku w swojej fabryce w Enschede sami produkują łopaty wirników do turbin, co czyni je jedynym miejscem produkcji łopat wirników w Holandii. Coś, z czego są dumni. Ostrza wykonane są z żywicy epoksydowej wzmocnionej włóknem szklanym, materiału kompozytowego. Produkcja to wysiłek zespołowy i połączenie tradycyjnej pracy ręcznej z wysokiej jakości procesami i zapewnieniem jakości. EWT Holandia posiada dwie linie produkcyjne, w których może wyprodukować różne typy ostrzy o długości ostrza od 24,5 do 29,2 metra.

Wyślij nam swoje CV i powiedz nam, dlaczego jesteś idealnym kandydatem na nasze stanowisko. Pracujmy razem nad przyszłością Twoją i naszego klienta. Zapraszamy na spotkanie w naszym biurze.
Zarejestruj się już dziś i aplikuj już teraz! Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego lub napisz do nas na adres info@4minuty.nl. Wolisz porozmawiać z kolegą? W takim razie zadzwoń już teraz pod numer 053-7850731

Czy to będzie twoja praca?!

W skrócie

  • Enschede
  • 3000,00 - 3200,00
  • Zmiana dzienna, zmiana poranna, zmiana popołudniowa
  • Pełny etat

Spójrz dalej?

Wróć do strona przeglądu dla wszystkich aktualnych wakatów.

Czy masz pytania?

Śmiało możesz się z nami skontaktować! Kliknij tutaj aby przejść do strony kontaktowej.

Zarejestruj się przez WhatsApp!

053-7850731

Możesz również wysłać e-mail na adres info@4minuty.nl lub zadzwoń do naszego biura pod numer 053-7850731.

Powiązane znaki jakości

Wiedząc więcej? Czytać tutaj więcej o znakach jakości, z którymi jesteśmy związani.